| Sanyo_Renata_2000 a întrebat:

Am tenul uscat,dar nu am cosuri, cum il pot vindeca? >:

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema hidratanta, iti recomand bioderma sensibio rich. Mai bine investesti intr-o crema buna decat sa iti aplici iritanti si alcool pe fata.

| kiri11 a răspuns:

Produsul manuka extra te poate ajuta cu aceasta problema. Este ok si actioneaza destul de rapid. Este facuta din extracte de miere de albine manuka si cateva ingrediente naturale. happy

| Antonia922 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda creme din comert ci ingrediente naturale. Uite ce fac eu: Aplic in fiecare zi miere calduta pe ten pe care o tin in jur de o ora... Rezultatele o sa apara foarte repete. Sper ca te-am ajutat. Bye!

| Pepperoni a răspuns:

Bei multa apa (2l/zi),aplici creme/masti hidratante(de calitate) sau seruri pentru aceasta problema, si sa aplici un machiaj corespondent tipului tau de ten.