| ZapaciLaa a întrebat:

Am un cos langa buza. Ce sa fac sa-mi treaca cat mai repede pentru ca ma doare ingrozitor?

Răspuns Câştigător
| claudiu11re a răspuns:

Lasa cremele si tot ce iti dau astaia de la farmacie ca degeaba cel mai bun remediu si cel mai rapid e spirtul sanitar da freci acolo ca sa simti ca te ustura si amien zi numai ai nimic

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mergi să te vadă un medic!
Coșurile nu dor, ai altceva!

| Bruneticaa a răspuns:

Cand simti ca iti apare un cos aplici un cub de gheata pe locul in care se afla, astfel iti v-a diminua durerea :*

| Tavy100 a răspuns:

Folosesti solutie tonica pentru cosuri ( cel mai recomandat NIVEA) sau il storci.