| NiiiaaRawwr a întrebat:

Cum trece vineteala mai repede? Ieri am avut un mic accident in care mi-am spart buza foarte rau si mi s-a invinetit ingrozitor fata, cum pot face sa treaca mai repede? Funda + vot!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta, sunt niste patch-uri care le lipesti pe buza si vindeca imediat.

| IndescribableChild a răspuns:

Pai...un unguent sau gel cu arnica sau clasica punga de gheata peste vanataie,
xoxo, IndescribableChild.

| kosmin90 a răspuns:

Incearca sa pui feli de carne proaspata pe locul invinetit sau ia o felie de paine si pune vin rosu peste ea si o aplici la fel pe locul invinetit...alte metode ar fi niste plante de care am auzit ca ar face o asa zisa minune insa nu mai stiu exact cum se numesc:d... oricum sper ca cele spuse mai sus sa de-a rezultate si la tine:*