| sunrise_6829 a întrebat:

Am un inel cu multe pietricele dar am pierdut una, stiti cumva unde o pot pune?(la ce magazin sau centru).

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Trebuia sa spui din ce oras esti. Te poti duce la un magazin de bijuterii, unde se fac bijuterii pe comanda si se repara bijuterii.Deobicei repara pe cele din aur, dar s-ar putea sa repare si din argint. Poti incerca intr-un Mall la un stand de bijuterii, dar e mai scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la bijutier si o sa iti zica el daca poate sa ti-l faca, daca nu te trimite altundeva. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| sunrise_6829 explică:

Sunt din bucuresti.

| ciprina234 a răspuns:

Centru dar daca nu poti o arunci pe aceia iti cumperi alta