| Adrian199999999999996 a întrebat:

Am un majorat saptamana viitoare si vreau sa va intreb daca e bine ce vreau sa port si daca trebuie sa adaug si o cravata, daca da si ce culoare. O sa port incaltaminte mai casual de culoare albastra, cu blugi suflecati si o camasa de culoare albastra. Deci?

2 răspunsuri:
| SugarSkull a răspuns:

Personal nu-mi place cu ce ti-ai ales sa te imbraci dar nu pot sa-mi impun gusturile. Daca tie asa iti place sa te imbraci nu am nimic impotriva. As spune sa nu-ti iei blugi suflecati. Daca totusi ti-i iei, nu-ti pune cravata. Daca iti iei blugi obisnuiti sau skinny ar merge o cravata de un albastru inchis spre negru sau chiar neagra. Blugii sa nu fie albastri, nu e bine sa fii din cap pana in picioare o singura culoare sau cel putin sa fie nuante diferite.

| Adrian199999999999996 explică (pentru SugarSkull):

Nu sunt albastri.dau spre negru, eu as opta pentru blugi, dar nu am blugi care sa fie ingusti jos, toti sunt larguti si nu pot sa port incaltaminte casual cu blugii atarnand peste.