| Andreeaa20 a întrebat:

Am un ochi mare și celălalt mic, o pleoapa este mai aplecată decât cealaltă.
Mereu mă confrunt cu problema asta, nu există operație pentru pleoape?
Sau o cremă să mă dau la ochiul ăla aplecat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista creme pentru asa ceva. Ar fi bine sa te accepti asa cum esti.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, o crema nu poate sa rezolve o problema cu care te-ai nascut, sau o boala sau pareza aparuta intre timp.
Problema ta se poate rezolva prin operatie chirurgicala, asa cum au spus si ceilalti.

| Andreeush a răspuns:

Poți apela la operație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face prin operatie, eyelid lifter.

| Alinailies a răspuns:

Se poate corecta prin operatie dar asta decide un medic, estetician de preferat.
Nu cred ca exista crema care "sa ridice pleoapa".

| RasfoiescPeNet a răspuns:

Daca ceea ce esti nu e de ajuns pentu cineva
Atunci acel cineva nu de ajuns pentru tine
winking