| cristinutzik a întrebat:

Am un par foarte uscat! Voi fetelor ce sampon folositi? Eu folosesc "Clear" iar rezultatele mi-au placut doar la inceput adica doar primele 2-3 spalari. Ce imi recomandati?( Vreay sampoane, nu vreau tratamente cu masti sau imi stiu eu ce) Poate un balsam.as vrea un balsam si un sampon potrivit tipului meu de parsad va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eu ti le recomand pe cele de Hegron, eu folosesc Hegron Glans pentru regenerarea parului, iti alegi cel potrivil tipului tau de par http://www.atshopping.ro/category.php?id_category=8
sau poti sa il alegi pe cel profesional care este bun pentru toate tipurile de par http://www.atshopping.ro/category.php?id_category=12

| traficanta a răspuns:

Pai si eu folosesc Clear si imi face parul foarte sanatos.PEntru ca sa nu il mai ai uscat foloseste Elseve de la L'oreal, sunt destule game de sampoane si balsamuri dar eu ti`l recomand pe cel roz, cu tot cu balsam happy

| Yollanda;x a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti sampon de plante si balsam de la Elseve pentru par uscat.

| Cristary a răspuns:

Frunze de nuc + urzici = ceai => par frumos, stralucitor, matasos si rezistent. Sper sa-ti fi fost de folos! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te speli cu ce sampon vrei, doar ia-ti un balsam Gliss de la Schwarzkopf.Se aplica ca un fixativ si pe parul umed si pe cel uscat si nu trebuie clatit dupa, iar rezultatele se vad chiar de la prima utilizare.Eu folosesc si nu mai am parul uscat, nu mai am nici matreata si nici nu mai imi cade parul.Vezi aici mai multe detalii http://www.envy.ro/......ve-in-1002

| iness a răspuns:

Head & sholder sau cum se scrielaughing)big grin

| BalOonashCoLoRaT a răspuns:

Kallos are sampoane bune si balsamwinking