| 10011993 a întrebat:

Ce sampon folositi?:* eu folosesc elseve cu multivitamine si as vrea sa-l schimb:* ce recomandati pentru parul uscat:*

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu folosesc Pantene.Este destuld e bun si iti face parul matasos.Totusi raman la premiza ca cel mai bun sampon este Clear.Iti racoreste scalpul si iti da o senzatie super day dreaming.

| fustiteTUTU a răspuns:

Eu folosesc sampon cu urzica de la Favisan luat din Plafar sau de la www.favisan.ro si e f bun.

| Mmarryy a răspuns:

De curand am descoperit Granny's remedies de la Infinity si care este spre surprinderea mea foarte bun.

| Didi908 a răspuns:

Head and shoulders citeste pe spate unde scrie pentru par uscat e ff bun succes:*

| VladimirPutin a răspuns:

Orice

| AndreiP98 a răspuns:

Head and shoulders cu menta...Chiar iti racoreste scalpu

| Mrrx17 a răspuns:

Ti-as sugera un garnier