| Кисса a întrebat:

Am un par roscat si dupa forma parca este ondulat si parca este cret daca mil indrept pe se 1 ora mi se face la loc cum a fost nu am breton nu stiu cum sa mi-l prind ca sami stee bine va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| adeia a răspuns:

Nu stiu cum sa te sfatuiesc sa ti/l prinzi pentru ati sta bine, insa iti pot spune ca parul isi revine la forma initiala la scurt timp dupa indreptat deoarece nu folosesti o temperatura destul de mare la placa.probabil ai firul gros si asta inseamna ca trebuie sa te indrepti cu o temperatura mai ridicata.

| Кисса explică (pentru adeia):

Pai mil indrept la 220 de grade

| Кисса explică (pentru adeia):

Vreau ceva simplu usor si frumos

| adeia a răspuns (pentru Кисса):

220 de grade este suficient!