| Andre_2169 a întrebat:

Eu de obicei am parul cret
Si cand mi-l indrept cu peria si fionul arata bine, adica e doar ondulat si plus de asta rezista foarte mult asa cand mi-l fac.

Cea ce vreau sa stiu e ca daca imi pot face o tunsoare in scari si cu un breton drept sau intr-o parte.

Dau funda:*

4 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Dacă stă ondulat, în scări se va ondula şi mai tare. Dar e posibil să se aşeze frumos după ce-l aranjezi. Cât despre breton drept pe o parte, doar dacă-l îndrepţi cu placa.

| Close2you a răspuns:

Eu am parul tuns in scari si am si breton intr-o parte.Bretonul imi sta drept,pentru ca atunci cand il usuc folosesc piaptanul. Poti de asemenea sa il lasi ud si sa prinzi bretonul cu o agrafa.Te sfatuiesc sa nu iti faci breton drept, mai ales daca ai parul cret si natural, pentru ca iti va arata urat(stiu din propria experientabig grin)Sper ca te-am ajutat!

| Kikiiii a răspuns:

Sigur ca poti :*