| Alinush13 a întrebat:

Am un sacou visiniu cam ce camasi se potrivesc cu visiniul este cam inchis la culoare! am camasa albastra,roz,alba,mov,gri in carouri, rosie, alba in carouri albastre cam ce culori se mai potrivesc big grin

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Culorile deschise se potrivesc bine cu sacoul inchis la culoare(dar cel mai bine se potriveste cu alb)
sper ca te-am ajutat!big grin

| Alinush13 explică (pentru mihaelaalol):

Pai ar fi cam aiurea sa am tot camasi albe si alte culori zic happy daca mai spui cate ceva ai -castigat- laughing

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Albă.

| Joker11 a răspuns:

Cu ceva descis de ex. rosu sau mai bine negru.