| MihaDiva a întrebat:

Am un tatuaj de o saptamana, problema este ca inca nu s-au format cojile. este normal?

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Atat timp cat te-ai dat cu crema tot timpul, gen nu ai lasat tatuajul sa se usuce, ar trebui sa fie ok. Totusi pe viitor, tine cont de faptul ca nu este bine ca tatuajele sa fie expuse la soare in primele 6 luni. Vara este perioada cea mai buna pentru piercing-uri (se vindeca mai repede) iar toamna pentru tatuaje.

3 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Dureaza cam o luna pana se fac cojile...acum depinde si de organism...

| GigiManivela a răspuns:

Da, maica-mii i-a fost tatuajul rosu o saptamana, si dupa aia s-au facut cojile, la cateva zile, apoi nu a mai durut-o, nu nimic...

Funda?

| iubitaBaby a răspuns:

Eu cred ca da.