| samiZiciPompier a întrebat:

Am vazut ca azinoapte era luna plina. Oare de asta am dormit prost? Voi cum dormiti pe luna plina?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Eu n-am probleme cu somnul, dorm oricum. Asta e posibil si ca sunt zodie de foc ( Leu ), am inteles ca cei mai afectati de luna plina sunt cei care au zodie de apa.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Florentina9210):

Sigurat faptul ca ai zodia leu te-a ajutat sa dormi bine noaptea.

| Florentina9210 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Exact!

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Florentina9210):

Clar, nu e ca si cum ar fi mult mai important sa te simti comfortabil psihic si fizic. Luna in care te nasti e mult mai importanta, scuze.

7 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Luna n-are nici o legatura cu somnul tau. Ai avut o noapte mai proasta, pur si simplu.

| Lukasz a răspuns:

Nu are treaba, ai prins tu o noapte mai proasta, cum mai prind unii. happy

| BrokenAngels a răspuns:

Ori ca e luna plina, ori ca nu, eu dorm la fel.

| LadyBug963 a răspuns:

Eu, indiferent de cum este luna pe cer, dorm bustean...