| sunshine19680925 a întrebat:

Am vazut in Carrefour Era din iasi, la Nike o pereche de cizme(nu erau tocmai cizme, erau ca niste botine doar ca inalte pana cu putin sub genunchi)albe sau un roz deschis cu cateva floricele pe partea exterioara.Erau din piele naturala.merita cumparate? sunt "la moda"?

1 răspuns:
| andrushki a răspuns:

Ei bine... daca sunt din piele intoarsa sa nu le cumperi.pentru ca am auzit ca ingheti in ele iarna...

"La moda " sunt multe lucruri. tu ar trebui sa-ti cumperi ceea ce`ti place. nu ceea ce e la moda.

Deci. daca iti plac. merita cumparate`happy