| LoveBadx a întrebat:

Am vergeturi rosii pe fund,pe coapse si pe sani am incercat mai multe metode, m-am masat cu ulei de corp, mi-am luat crema speciala pentru vergeturi, dar degeabasad nu stiu cu ce sa ma mai dau:* Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| me92 a răspuns:

Si eu am la fel.....problema poate fi, ca te-ai ingrasat, sau ai slabit brusc......si eu am incercat multe, si nu mi-a trecut pana nu am inceput sa fac exercitii fizice, gen alergat, sau pe stepper.happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai scapi de ele, indiferent ce produse cumperi.
Singura metodă este cea cu lumină pulsativă, la un salon specializat.
Pa, pa.

| Isabella95 a răspuns:

Da probleme e ca ai slabit brusc sau te-ai ingrasat brusc, vergeturile nu prea trec poate e nevoie de interventia medicului estetician

Răspuns utilizator avertizat