| TJohannaB a întrebat:

Deci am pe fund si pe coapse niste vergeturi care încă sunt mov, asa ca stiu ca încă mai pot dispărea, măcar o parte din ele.
Dar as avea nevoie de o crema buna si nu vreau sa dau banii degeaba. Am auzit de cea de la Vicky - Action Integrale Vergetures, ce părere aveți?

1 răspuns:
| CravataAlbastra a răspuns:

Si eu am avut si am vergeturi din totdeauna. Intr-adevar vergeturile mov sunt mai noi si pot dispărea mai repede, iar cele albe sunt vechi si nu se pot diminua asa mult. Eu am vergeturi din ambele categorii si crede-ma am incercat tot felul de creme, uleiuri scumpe.
Eficacitatea cremei nu consta in pret! Încearcă ulei de măsline sau de la farmacie uleiul Bio Oil care este in jur de 50 lei. Pentru rezultate trebuie sa te dai de 2 ori pe zi. Eu pe langa ulei imi fac masaj cu Relax&tone. (Este un aparat de masaj care ii făcea odata reclama pe teleshop.)
Trebuie sa ai răbdare si sa nu ai asteptări la rezultate peste noapte. Încearcă sa intre in rutina ta de zi cu zi acest" tratament", ca şi cum te-ai spală pe dinti.
Baftă! : *