| Raluca591 a întrebat:

Hei, imi puteti recomanda va rog o crema pentru vergeturi rosii aparute pe coapse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexia1208 a răspuns:

Bună! Eu folosesc Bio Oil și este foarte bun pentru vergeturile roșii. Aplicat pe pielea umeda timp de 3 luni face minuni.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Si eu am avut probleme cu vergeturile insa am folosit crema pentru vergeturi Biotherm Biovergetures, o crema foarte buna. Insa, pe langa aceasta crema mai sunt si uleiuri pentru aceasta problema care sunt eficiente. Pentru a accesa mai usor alte produse si pentru a afla mai multe detalii despre acestea, iti las acest site: https://www.gardianul.ro/ingrijire/cea-mai-buna-crema-antivergeturi/

| GMMihai1996 a răspuns:

Poza? Sunt pronuntate sau?