| trueHeisenberg a întrebat:

Șampon pentru păr subțire/fin?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, ai dreptate, să folosești șamponul împotriva subțierii și a căderii părului pentru că așa întărește cuticula și conferă volum părului. Redă echilibrul scalpului și îi ameliorează starea, întrucât un scalp sănătos este o condiție esențială pentru creșterea părului

| trueHeisenberg explică (pentru sierra1):

Problema este că nu știu ce șampon să folosesc. Îmi poți recomanda unul?

| mirzz a răspuns (pentru trueHeisenberg):

Eu folosesc un sampon cu ichtiol de la gerovital, care te ajuta sa scapi si de matreata oarecum, dupa care am un balsam si dupa uscare parul meu arata si se simte absolut genial.samponul se gaseste oriunde(de la farmacie pana la profi) deci n o sa ai probleme in a-l gasi

| sierra1 a răspuns (pentru trueHeisenberg):

E o chestie de... gust. Pline magazinele de așa ceva! Eu aleg după culoare

| Lukasssz a răspuns:

Garnier fruicts.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.notino.ro/......t/p-79436/