| syjey a întrebat:

Funda:Recomandati-mi un sampon pentru par rar si subtirestraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sfatul meu, este sa consulti un dermatolog, pentru a depista cauza problemei parului tau si pentru a-ti prescrie tratamentul potrivit.
Spalate cu sampon de urzici si atunci cand iti mai tunzi parul sau doar varfurile sa le tunzi drept ti se intareste parul.Si sa-ti tunzi varfurile la fiecare 1-2 luni.
Te pup!

6 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Cel de la Dove

| lalaballet a răspuns:

De la ives rocher

Răspuns utilizator avertizat
| ioanaAn a răspuns:

Cel mai bine este sa alternezi sampoanele sa nu se obisnuiasca parul. Vezi si tu cele din gama Fructis sau Gerovital. Incearca sa-ti faci si cateva masti. Gasesti destule pe net.

| ღβأβأ a răspuns:

Wash and go sau Diplona

| Cristinamorosic a răspuns:

Este un sampon pentru tipul tau de par este in catalogul Avon este pe baza de trifoi si coacaze. Catalogul il gasesti si oline. Este foarte bun, il folosesc si eu!