| OXxana a întrebat:

Mi am pus gene false si din cauza aceasta genele mele au avut foarte mult se suferit. Ce mi recomandati? FUNA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te decizi sa folosesti ulei de ricin nu-ti recomand sa il muti din recipientul lui si nici sa bagi in el nimic pentru ca risti sa contaminezi produsul. De preferat cauta unul cu picurator, gasesti periute pentru mascara de unica folosinta sau poti sa folosesti betisoare de urechi pentru aplicarea uleiului. Ai putea sa faci si o pauza de la aplicarea mascarei pe durata acestui tratament cu ulei de ricin, iar cand te apuci sa folosesti din nou mascara ia-ti si un demachiant bifazic foarte bun. Mie imi place cel de la yves rocher cu albastrele. Cat despre boni las, spuneau unele fete pe TPU ca au avut reactie alergica la el.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti scoti genele false si sa nu le mai pui niciodata!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... Sa nu mai folosesti?

| Clorox a răspuns:

Sa le lasi naibii de gene false si sa fii naturala, in cel mai rau caz pune-ti fir cu fir.

| GoldenZenith a răspuns:

Genele false, daca nu sunt puse cum trebuie, iti afecteaza genele naturale.

Nu mai folosi asa ceva.

Incearca uleiul de ricin sau Bonilash.

| Staind a răspuns:

Un psiholog pentru gene suferinde.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Goleste-ti un tub de rimel, spala-l bine, si pune-ti in el ulei de ricin. Fa-te pe gene zilnic cu ulei de ricin, intr-o saptamana ar trebui sa apara rezultatele.