| anitcolor a întrebat:

APEL LA TIMISORENCE! unde pot gasi haine de firma(zara, stradivarius, bershka, etc) ieftine, are cineva nr de telefon a cuiva care aduce de dincolo? sunt din timisoara (sau Arad) va rog muult. in bazar era un magazin cu haine de la zara dar nu mai e, oare s-a mutat?

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu exista asa ceva. Si magazinul ala din bazar era cu haine fake. Asa ca degeaba te agiti. Nu exista asa ceva. Daca tot vrei haine din mall, aduna-ti bani.

| anitcolor explică:

Wow,ok un simplu nu exista un asemenea magazin in timisoara ede ajuns, in alte orase sunt asemenea magazine se numesc outlet si contin haine de firma mai ieftine ca in mall, ce comenturi de distruse aveti presupun ca nu ati invatat ce e aia politete

| idcatalin a răspuns:

De ce nu incerci in magazinele online. La multe ai transportul gratuit.

Incearca pe http://topcadouri.ro/produse-Imbracaminte-Femei.php

| stefania1997 a răspuns:

Vrei haine de firma ieftine? laughingrolling on the floor omg

| anitcolor explică (pentru stefania1997):

Mai ieftine ca in magazin, lol, tu nu ai auzit de outlet unde se vand cu pana la 70% reduse? ce fetita prostuta esti

| anitcolor explică (pentru stefania1997):

laughing doamne, respunsul tau inca ma uimeste

| Carton a răspuns:

Vrei si de firma si ieftine? Nu ai sa gasesti, nimeni nu e prost sa dea super ieftin, nici macar daca e furat lol happy

| EvellineDub a răspuns:

Si de firma si ieftine?raised eyebrows
De unde atat lux?