| Alexia20 a întrebat:

Ar trebui sa ma dau cu vreo crema hidratanta sau orice fel de crema, vrau sa mentionez faptul ca am 14 ani si nu am cosuri, nici pistrui, ten normal si doar putin gras. Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca e nevoie daca nu ai pielea uscata. Doar sa-ti speli zilnic fata ori doar cu apa ori eventual un gel de fata usor cum ar fi acesta :
http://www.elmiplant.com/......atare.aspx

| BiuL a răspuns:

Nu, daca nu ai probleme, chiar nu e cazul sa folosesti ceva la varsta asta. Peste 2, 3 ani demachiant si crema hidratanta.

| Nirvanaaa a răspuns:

Buna!
Pai daca ai un ten curat nu vad de ce ai folosi crema..de obicei pe etichete scrie ca sunt de la 20+ de ani.Ca sa inlaturi sebumul ce iti face tenul gras poti folosi un gel de curatare adaptat tipului tau de ten.