| anonim_4396 a întrebat:

Are careva placa dinasta?
http://www.emag.ro/......EHHTDBBBM/
Indreapta calumea? Sau. dau banii degeaba?:))

Răspuns Câştigător
| Fayree a răspuns:

~ Eu zic sa nu-ti iei cu desene si din astea am si eu cam tot asa, roza...si nu indreapta deloc parul, adica eu am parul cu mult volum si ondulat dar mie nu mi l-a indreptat. Asa ca iti recomand ceva ce folosesc si cei de la salon, sau ceva mai de calitate. Funda? puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu ai firul gros si ondulat e buna pentru tine.

| BlakeLively a răspuns:

Parerea mea este ca dai banii degeaba. Iti vei strica parul. Ca sa scapi de volumul nedorit, foloseste un sampon si un balsam de la Avon, le gasesti in catalog sau pe Internet daca cauti.

| ToxicKiss33 a răspuns:

Da am eu una...intreapta destul de bine...eu zic sa o incerci

| SefaTa97 a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Stii, eu am deja parul drept, ideea e ca am volum cam mult si as vrea sa o folosesc "sa-mi lipeasca" parul de cap laughing. Si de asta intreb.