| nicolici a întrebat:

Are ceva daca imi indrept parul ud?

Răspuns Câştigător
| Andrusca1497 a răspuns:

E foarte posibil sa se arda

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti rugineste placa de la apa care ramane pe ea.

| Sara2 a răspuns:

Nuuuu nu face prostia asta
daca faci de vreo 3 ori acest proces este foarte posibil sa ramai fara par in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul dupa ce este spalat este foarte sensibil. Din acest motiv se recomanda sa fie uscat cu feonul dupa vreo 10-20 de minute dupa ce s-a mai uscat si el un pic. La placa este idem, trebuie sa fie uscat. Si nu este bine sa-ti periezi parul cand e ud, se rupe usor.

| denisa123456 a răspuns:

In nici un caz NU, trebuie sa fie uscat complet eu sunt hair stylist si iti recomand dupa ce te speli in cap si iti indrepti parul bineinteles uscat sa folosesti placa dar cu 20-30 de grade mai putin, deoarece parul este mult mai sensibil dupa ce il speli si trebuie sa folosesti placa cu mai putine grade, asta numai in prima zi. Daca ti-l indrepti dupa 1-2 zi poti folosi aceleasi grade la placa.bafta

| andreeaanda a răspuns:

Da o sa til arziwinking

| Andreas_Antone_1995 a răspuns:

Depinde de placa pe care o ai. daca este calitate proasta sunt sanse mari sa te arzi

| PartyRockgirl a răspuns:

Nop stai calma ca chiar asa arata mai bine :*