| ralubaa a întrebat:

Cum sa-mi indrept parul natural ..in casa? FUNDA

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il spal, il usuc cu feonul si il prind in coada in varful capului, il tin asa pana dimineata. Merge daca ai parul topogan la varfuri altfel nu stiu dar poti incerca.

| kitten95 a răspuns:

Nu ai cum. mai bine invezi cum sa ti-l incretesti ca sa stea aranjat

| Adelina004 a răspuns:

Poti sa incerci asta:dupa ce ai facut baie stai cu prosopul pe cap pana cand parul este uscat 85%, iar apoi cu foehnul si cu o perie d-aia rotunda iti tragi parul in jos...cel putin la mine a mers nu mai statea chiar ondulat ondulat.winking

| ralubaa explică:

Imi poti da niste idei cum sa mi-l incretesc Carmen? :*

| kitten95 a răspuns (pentru ralubaa):

Moate/bigudiuri sau chiar ciorapi(nu glumesc). si eu fac asa: imi fac doua codite impletite spic in spatele urechilor atunci cand parul esde 75% ud si sta foarte bine vreo 3 zilehappy