| Alysée a întrebat:

Are ceva daca in loc de demachiant folosesc un gel de curatare pentru a inlatura machiajul?thinking

7 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Nu stiu.eu foloseam crema de fata

| Lexus28 a răspuns:

Pai, cam da. fiecare are rolul lui. Mai ales ca gelul de curatare se foloseste dupa ce te demachiezi. Nu inlocui niciodata un produs cu un altul, daca ele sunt pentru actiuni diferite.

| MACookie02 a răspuns:

Nu neaparat dar eu zic sa folosesti dimineata gelul si seara demachiantul pentru ca demachiantul este special pentru inlaturarea machiajului.Fiecare are rolul lui.Gandeste-te de exemplu cum poate gaina sa cante de dimineata si cocosul sa faca oua? big grin

| SexyBunny a răspuns:

Nu cred. din moment ce e un gel de curatare. thinking

| JustUnknown a răspuns:

Da. Gelul de curatare irita ochiul. Eu zic sa nu il folosesti. Daca ai ramas fara demachiant mai bine incerci sa te speli bine cu apa si ceva sapun dar ai grija sa nu iti intre in ochi. Totusi eu iti recomand sa folosesti servetele pentru bebelusi pentru a te demachia sunt mult mai eficiente si mai usor de folositwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU. stai linistita

| alexxa13 a răspuns:

Are,pentru ca poti sa faci riduri in zona ochiului si o sa ai o senzatie de usturime