| iriszmatos a întrebat:

Are cineva apa de parfum Givenchy L'Interdit si poate sa-mi spuna daca e un parfum de vara?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie nu mi se pare de zi de vară, adică da, are ceva foarte floral, dar e dulce și "dens" (nu găsesc cuvântul potrivit). Mi se pare un parfum de cucoană laughing adică matur și elegant. Eu îl port seara, dar mai mult toamna-iarna.

2 răspunsuri:
| Jessica33 a răspuns:

Mai exact care? Ca sunt cam 5/6 parfumuri L'interdit care miros diferit si merg pentru anotimpiri diferite.
Este unul galbui, care miroase putin a citrice si nu e atat de tare, deci il poti incerca pe acesta.

| iriszmatos explică (pentru Jessica33):

L'interditul clasic, ala e galbui da