| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva parul saten si sa se fi vopsit cu o nuanta de blond din gama casting creme gloss? cum v-a iesit? ati fost multumite sau rezultatul e nasol pe parul saten? rezista pana la 28 de spalari culoarea? ca am inteles ca nu e permanenta. Mi-ar placea sa incerc nuanta blond satin 801 pentru ca am tenul mai deschis la culoare.

1 răspuns:
| Incarcare a răspuns:

Da... Eu! Si rezista!winking Mie imi place culoarea mult! happy Daca iti faci cred ca si tie! tongue Funda?