| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva sau a avut placa de păr REMINGTON S3500?
Cât de bine indreaptă părul și dacă rezistă să stea drept la umiditate și dacă e îndemânatic?
La rotița aia de la temperatură de unde știi ce temperatură ai selectat? pentru că văd că nu are pus cifrele pe ea
( Am văzut niște review-uri pe yt și mi se pare că arată diferit adică butonul de temperatură e diferit de cum arată pe cutia aia și văd capete de șuruburi, chiar așa arată? )

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cuvantul "indemanos" nu exista in limba romana!
Corect este "indemanatic"!

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Este o paca foarte buna ciar cea mai bun ape care am avut-o si o am ..rezista parul si la umiditate indreapta foarte bine din toate punctele de vedere! temperatura 150-230 ° C. Oprire automata după 60 de minute! este foarte ok din punctul meu de vedere!