| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Cum as putea sa-mi fac parul sa stea drept? Am o placa Remington dar parul nu se indreapta asa de bine. Ce trebuie sa folosesc ca sa-mi stea mai drept?

Răspuns Câştigător
| JadeT a răspuns:

Inainte de a iti intinde parul foloseste un ulei special pentru par acesta te ajuta.dar a 2 problema este si placa
.nu toate intind bine. cere sfatul vanzatorilor.cu grad de incalzire mai mare.pup:*

2 răspunsuri:
| pattyxx a răspuns:

.pai sa te culci cu parul desprins sa nu fie legat pentru daca te culci cu el legat depinde:l-ai strans cu buretelu de par ca un fel de coc si apoi de dimineata ii dai drumul el va.fi asa ondulat.si Poti sa te indrepti cu PLaca

| Liviu_8392 a răspuns:

Schimba-ti placa, poti cauta placa gratis pe siteul lururi gratis sau poti sa-ti vinzi/schimbi placa cu una mai buna pe okazii.ro