| Genevaaa a întrebat:

Are cineva sau a folosit ceară de epilat de la senso pro? Ma refer la cele sub formă de biluțe care se topesc. E bună?

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu e buna, poate cauza iritatii, cel mai bun mod de a te epila este cu aparatul, faci o baie fierbinte, ca se inmoaie pielea si n-o sa mai doara, apoi la final dau cu apa rece.

| Genevaaa explică (pentru oglindasultanului):

Cu aparatul ma si fac, dar nu ia decat daca firul e destul de mare + se termina bateria repede, jale cu aparatele astea