| FashionQueen a întrebat:

Are vreo fata extensii naturale cumparate de pe site-urile de pe net? Daca da, care este acela? Ca eu tot aud ca toate sunt teapa straight face! Si vreau un site chiar serios si cu extensii de calitate. happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MissJJ a răspuns:

Www.divisima.ro,este de asemenea site-ul pe care il promoveaza Bianca Dragusanu.

| KellyNitraBB a răspuns:

Www.divisima.ro

Sunt multumita de extensiile cumparate de pe acest site, sunt 100% par natural le am de 5 luni si inca mai sunt bune, inainte luam si de la alte sitr-uri dar niciunele nu se compara cu acestea.