| 1234567890anonim a întrebat:

Ziceti-mi si mie un site de unde pot cumpara extensii de par naturale ieftine si de calitate

4 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Ieftine si de calitate nu exista! mai bine starnge bani si cumparati unele bune! nu la poti cumpara de pe net deoarece ele trebuie impletite la radacinile parului tau! le gasesti la saloane de coafura specializate si in extensii! per ca te.am ajutat!big grin

| Muflă a răspuns (pentru Anche):

Există şi extensii clip-on pe care nu e nevoie să le împleteşti...

Şi 123etc, părul natural NU e ieftin, indiferent de calitate. Nu e greu să cauţi "extensii naturale" sau "extensii din păr natural" pe google, dar n-o să găseşti nimic sub 100 de RON. Dacă n-ai bani şi tot vrei, eu zic că e mai simplu să dai o fugă până-n IDM (asta dacă stai în Bucureşti) şi să-ţi iei de-acolo din păr fals.

| Anche a răspuns (pentru Muflă):

Clip-on sunt doar suvite! eu nu am vazut clip-on pentru tot parul!

| oanamaria92 a răspuns (pentru Anche):

Ba da, sunt