| Emeraude a întrebat:

As avea nevoie de un autobronzant fara sclipici, care sa ofere un bronz cat mai natural ( am experimentat deja culoarea bolnavului de hepatita sau a morcovului de la alte autobronzante si chiar nu e placut: ))...), care sa se ia repede la dus fara a lasa pete sau aspect murdar si care sa fie la un pret accesibil, avand in vedere ca vreau doar "sa intru in probe" cu el, adica sa-l testez. Ce-mi recomandati? Nivea, Dove, Garnier? V-as fi recunoscatoare daca ar raspunde doar cele care au testat si sunt sigure de rezultate... multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hessa a răspuns:

Http://www.avon-shop.ro/......p-623.html eu pe asta o folosesc si sunt foarte multumita de rezultate.Confera un bronz frumos, si in plus nu se duce cand te speli si nu e nici foarte scumpa.

1 răspuns:
| Emeraude explică:

Multumesc frumos pentru raspuns, @hessa, iti acord fundita pentru ca este singurul raspuns, dar sincer mi s-a cam luat de avon, nu mi se pare o firma de incredere in ceea ce priveste calitatea produselor... merci oricum, o zi frumoasa!