| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Care este cel mai bun si mi-l recomandati? Dove sau Nivea?

Răspuns Câştigător
| MetalHead04 a răspuns:

Dove.

14 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Fiecare organism reactoneaza in felul lui si-i prieste mai bine un produs sau un altul. Tinand cont ca nu costa chiar o avere, incearca-le pe amandoua si vezi cu care te simti tu mai bine, care-ti place tie mai mult, ca fiecare e cu parerea lui in functie de cum reactioneaza la produsul respectiv.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, depinde de ce sapun vei lua. Daca vei lua un Douve la 4 lei si un Nivea la 200 de lei deci Nivea. Sau invers ambele sunt bune nu fac miracole dar care crezi tu ca miroase mai bine. Pa, pa!

| GreenBubble a răspuns:

Dove

| comsacodrut a răspuns:

Dove este mai bun

| firstboy a răspuns:

Dove

| andreea9701 a răspuns:

Dove

| Alle13c a răspuns:

Sapun sau ce? laughing) ca Nivea si Dove au mai multe produse...

| anonim_4396 explică (pentru Alle13c):

Produse in general.

| KinderashaXD a răspuns:

Eu folosesc dove. Este foarte bun :*

| pufies a răspuns:

Depinde ce! Loțiuni de corp/lapte de corp și săpun aleg Dove, iar pentru șampon sau creme, Nivea.

| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

In general Dove e mai bun decat Nivea...Dar eu spun ca nu conteaza parerea noastra.Incearca-le pe abele si vezi care-ti place mai mult

| alinamoise66 a răspuns:

Dove

| Renessmmee a răspuns:

Dove

| Alfred50 a răspuns:

Dove