| Elenaa9504 a întrebat:

As avea si eu o intrebare.As vrea sa fac anumite exercitii pentru bombarea fesierilor dar stiu ca aceste exercitii pot sa si slabeasca.Insa,eu nu vreau acest lucru. Ce as putea face ca sa imi ating scopul insa sa nu slabesc? Nu vreau sa ma apuc de aceste exercitii iar dupa sa am dezamagirea totala sa observ ca am slabit sau mai stiu eu ce.big grin

1 răspuns:
| kmy_1266 a răspuns:

Incearca sa fraci fandari chiar dau rezulatat cunosc cateva persoane care au incercat.Mentine fandarea pe fiecare picior cate 30 sec si fa cam 20 cu fiecare picior.