| scumpik a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru cei care stiu despre site-ul http://www.polyvore.com/. Poti comanda orice produs gasesti aici? Daca da, cum? Este nevoie de cont? Livrarea cum se face si cat costa caci nu scrie nicaieri. Dati-mi cat mai multe informatii mai alea daca ati comandat pentru ca as vrea sa-mi achizitionez si eu cateva lucruri frumoase.mersi anticipat pentru raspunsuri:*:*:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitzi, ala nu e site romanesc. Nu poti comanda in Romania. Si da, iti trebuie cont.