| scumpik a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru cei care stiu despre site-ul http://www.polyvore.com/. Poti comanda orice produs gasesti aici? Daca da, cum? Este nevoie de cont? Livrarea cum se face si cat costa caci nu scrie nicaieri. Dati-mi cat mai multe informatii mai alea daca ati comandat pentru ca as vrea sa-mi achizitionez si eu cateva lucruri frumoase.

1 răspuns:
| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

Unele produse se pot comanda,nu chiar toate, dar sunt destul de scume, pretul fiind in euro si transpotul se plateste si el(Cred ca destul de mult la randul sau).Eu nu am comandat, dar din cate stiu ai nevoie de cont si de un card de credit/cont la banca. Personal iti recomand sa incerci sa cauti ceea ce vrei sa cumperi prin magazine pentru ca e mai sigur ca si calitate, siguranta si pret.Bafta!