| Herr a întrebat:

as vrea sa-mi achizitionez si eu acest produs: http://eminem.shop.bravadousa.com/Product.aspx?cp=54359& pc=BGCHEE04

Si as dori sa stiu cam cat ar costa transportul sau daca cineva a mai comandat vreodata de pe acest site.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mai intai trebuie sa te interesezi daca livreaza in Romania si daca livreaza iti spun ca oricum transportul va costa destul de mult, adica poate sa fie si mai scump decat produsele pe care le-ai cumparat.

| Herr explică (pentru KellyGreen):

Salut, da livreaza in Romania. Am dat deja o comanda.