| alyna24 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant de cosmetice, haine sau altceva, ceva ce se face banuti, astept pareri

9 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Ti-am lasat mesaj. Sper sa doresti detalii.Succes in alegerea ta!

| anka a răspuns:

Http://www.life-care.com/ Daca ai nevoie de ajutor sa te inscrii pot sa te ajut. Sunt produse BIO de calitate germana si se vand foarte bine. Succes!

| dreamout a răspuns:

Sunt multe firme:d
De exemplu eu am fost reprezentanta avon, si chiar am facut ceva banuti.
Iti sugerez sa te faci reprezentanta la un lider, beneficiile sunt mult mai mari.cadouri+reduceri:X

Poti sa te faci reprezentanta Metropolitan.sunt mai ieftine, si reducerile sunt destul de mari...pe aici nu ma stiu prea bine, am facut o singura comanda si sincer nu am fost multumita.
Ramane la alegerea talove struck

| ana75 a răspuns:

Iti recomand INFINITY.O gama variata de produse.Numeroase avantaje pentru reprezentanti.Dertalii pe email annamarya04@yahoo.com

| delia_8822 a răspuns:

Te pot inscrie eu la avon sau oriflame.la care doresti

| biohem a răspuns:

Iti recomand Biohem, companie noua de cosmetice bio 100% NATURALE, 100% vegetale, 100% concentrate (nu contin apa), fara parabeni, petrolati, alergeni, parfumuri sau peg-uri, etc., companie ce functioneaza in sistem MLM.
Succesul unei afaceri MLM consta in planul de marketing al firmei, calitatea deosebita a produselor si echipa din care faci parte, toti cei trei factori fiind indepliniti.
Pentru mai multe detalii despre afacerea MLM Biohem, sistemul de lucru, vizualizarea produselor, promotii si inscriere acceseaza http://biohemcosmetics.com
Pentru intrebari si nelamuriri, utilizeaza formularul de contact: http://biohemcosmetics.com/contact/

| enaly a răspuns:

Sall, te pot inscrie la avon, id pam_ana2000

| ioan19roxana a răspuns:

Buna. poti devenii reprezentant oriflame si faci destui banutzi. ai discount intre 23% si 40% in plus daca t inscrii din campania aceasta ai o multime de avantaje. crede-ma merita. pentru detalii roxana_1991_17@yahoo.com

| lovely_3634 a răspuns:

Buna
eu sunt reprezentant avon, de fapt aproape lider si chiar ies bani daca vrei mai multe informatii add: girl.glamour14