| odesa a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa devin reprezentant la o firma de cosmetice, la una care se castiga cat de cat mai binemultumesc, id meu este vevi_ioana@yahoo.com,astept un raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

Inscriu REPREZENTANTI; INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro

E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.

catalog www.ebiju.ro

AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com

Rog seriozitate.

| szaboeva a răspuns:

Pot sa te ajut sa devii reprezentant la ebiju, e ceva nou, merge super, avon, oriflame.id evaszabo83

| riana36blue a răspuns:

Avon, sau life care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe firme de cosmetice, la care poti lucra, dar castigul depinde doar de tine. De modul CUM te poti prezenta, si nu la bun sfarsit si de reclama pe care ti-o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Am gasit un magazin www.prestigecosmetics.eu cu vanzari cosmetice en-gross si niste preturi superbe. Marci de tot felul : L'oreal, Maybelline, Max Factor, Revlon, Bourjois, etc. Uita-te si apoi spune-mi ce parere ai si tu ca mie mi se par super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Am gasit un magazin www.prestigecosmetics.eu cu vanzari cosmetice en-gross si niste preturi superbe. Marci de tot felul : L'oreal, Maybelline, Max Factor, Revlon, Bourjois, etc. Uita-te si apoi spune-mi ce parere ai si tu ca mie mi se par super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LADY`S castigi 25%reducere fata de pretul din catalog si poti si mai mult sa castigi pana la 30% reducere daca vrrei mai multe informatii anunta-ma prin mesaj

| GeoMiss a răspuns:

Buna. te pot aJuta eu sa te inscrii ca reprezentant avon...sunt multe avantaJe. daca esti interesata uite id-ul meu.geo93_avon

| ana_2400 a răspuns:

La ce ai vrea sa devi reprezentant la metropolitan

| odesa explică:

Off, chiar nimeni nu mai poate sa mai imi dea o parere? sau nu se merita? ce parere aveti despre infinity, este cineva reprezentant?

| Silaghi_Ioana_Claudia_1989 a răspuns:

Bună. Infinity e o firma foarte buna. găsești de toate în catalog.De la haine pana la cosmetice. Ustensile de bucătărie etc. Însă pentru cosmetice eu iți recomand oriflame.contactează mă dacă vrei sa te ajut la înscriere...Te pot înscrie la ambele.Și vezi tu ce reușești. ..Totul depinde de clientele pe care ți le faci în ce zona stai.Cum comunici cu cei la care le prezinți catalogul etc.scriem pentru mai multe detalii

| Iamandii_Roxana_1994 a răspuns (pentru Silaghi_Ioana_Claudia_1989):

Buna. As dori si eu sa ma inscriu la Infinity