| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar ( nu sa inchiriez) o rochie retro cu corset. asemanatoare cu cele ale lui Katherine Pierce ( The vampire diaries). Am cautat foarte mult, dar am gasit numai sa inchiriezsad Poate sa ma ajute cineva, va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| CristinaCriss001 a răspuns:

Pai asa cum ai spus si tu, acest gen de rochie se gaseste numai sa inchiriezi. Si este foarte bine daca vrei sa iti cumperi tu sa fie asa, deoarece eu intotdeuana am fost impotriva hainelor (imprumutate, inchiriate) ce e al tau, e al tau si poti sa faci ce vrei cu acel lucru.
Cel mai bine ar fi sa iti faci la comanda o astfel de rochie, deoarece va fi exact pe gustul tau, cum iti doresti.

2 răspunsuri:
| anutzica001 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa ti-o cumperi ( asta insemnand ca nu prea te intereseaza pretul) poti sa ti-o faci la comanda te duci la croitorie(una buna) ii aratati modelul, ii explici modelul,, ii aduci poze cu rochia din fata si din spate ...si sa speram ca a inteles
succes sper sa iasa asa cum ti-o doresti

| Michone02 a răspuns:

Pe ebay.eu de acolo mi-am comandat.