| Mariu a întrebat:

As dori sa imi dati niste idei ce fel de dasn cu sceneta se poate face dupa icnteucl asta, sa fie ceva extrem de amuzant http://www.trilulilu.ro/BoomMoldova/06f0d0c25c2cff. va rog ajutati-ma. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| aLinusha a răspuns:

Ai putea face o secneta in genul lui Alladin(Costica)...Nu stiu ce sa zic in legatura cu dansul.Inspira-te din filmul Alladin. Poate gasesti ceva.Eu as face propria mea sceneta, adica sa nu te inspiri prea tare din film.Adauga un plus de amuzament dansului, inspirandu-te si din dansurile lui FRED din Familia Flinstones. Mie cel putin mi-ar placea.Am o colega care se pricepe la dintr-astea. Daca mai aflu ceva iti spun.
Poate am noroc si imi dai funda,
Alina