| mada_5987 a întrebat:

As dori sa va rog sa imi spuneti toate metodele cunoscute de voi, prin care as putea slabi.va rog! orice, ceaiuri, mancare, exercitii si etc.multumesc!

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Cea mai buna reteta:
Dormi noaptea pe indestulate, mananca fructe, mai putine dulciuri si sucuri carbogazoase, razi, joaca tenis, fa-ti o supa de varza, alege painea integrala.

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Cele mai importante sunt exercitiile si mancarea. Sa faci cand te trezesti 30 de abdomene, si sa alergi in aer liber cate 10 minute. La mic-dejun sa mananci ceva fructe...sau chiar ceai de padure.pentru ca micul-dejun este cea mai importanta masa a zilei. Dar, cel mai bine este sa mananci cel mai mult fructe si legume, si sa faci abdomene si sa alergi (dimineata in aer liber), si mai poti alerga si cand este apusul soarelui, in aer liber. Succes!

| Marii a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/fbefa6082ed9e7
http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f
http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/9cf3a17467c26e
Daca le faci pe rand cum ti le-am dat, o data pe zi, intr-o saptamana vei observa o schimbare.
La mancare nu cred ca`ti trebuie o dieta, renunta la grasimi, bauturi acidulate, dulciuri, mananca peste, pui, vita, o salata, fara mancaruri prajite, fructele si legumele sa nu`ti lipseasca niciodata, 2l de apa pe zi (daca adaugi si un pic de lamaie este si mai bine).
La mine a mers, sper sa te ajute si pe tine.

| Marii a răspuns:

A. si un ceai zilnic te va ajuta (cu exceptia ceaiului negru).

| andreea_8479 a răspuns:

Http://www.curedeslabire.org/
aici sunt multe lucruri din care ai de invatat cate cv...multa bafta:*

auran
| auran a răspuns:

Vointa in primul rand si in nici un caz infometare!
Exercitii fizice, excluderea painii, fainoaselor, grasimilor, dulciurilor, bauturilor alcoolice si acidulate si, nu in ultimul rand mese regulate.

| zeDruit a răspuns:

Pastile SuperSlim. Dupa mine sunt cele mai bune. Sunt 100% naturale, pe timpul tratamentului obliga organismul sa elimine tot felul de toxine. Daca esti fumatoare o sa te lasi si de fumat.
Eu nu le-am incercat ci sora si mama mea, sora mea a slabit 10kg in 3 luni si mama mea 10kg in 4 luni. Ii solutia pentru lenesi, dar dupa cum zis si restul trebuie sa faci exercitii, sa iti faci masa musculara ca apoi daca te lasi iar in vraja mancarurilor sa iti para rau daca iti pierzi patratelele si sa nu te lasi.