| rfeqa a întrebat:

Sall! as dori sa slabesc in zona talie si la burta! fara pastile! cu ceaiuri retete! exercitii! funda

Răspuns Câştigător
| lolthisisme a răspuns:

Pai,cel mai bun "remediu" este gimnastica. Inspira-te de la televizor. De asemenea poti sa tii si dieta,sa nu manaci grasimi sau lucruri prajite. Tine-o asa vreo saptamana-doua,si-ai sa vezi ca daca fci sport si mananci sanatos, o sa ai o silueta de invidiat! P.S.tongueoti juca si bachet, sau volley. (adica fa miscare). Funda?