| dedfgv a întrebat:

As putea sa gasesc produse esens in romania? sau macar un site de unde la pot lua

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Acum tu cauti acele PRODUSE, dar important este sa le gasesti pe cele CERTIFICATE BIO, deoarece piata noastra este intr-adevar invadata de chimicale, dar un om modern traieste cu totul BIO. Cauta produse care sa contina extracte benefice de jojoba si musetel care sa-ti protejeze pielea si sa fie special pentru pielea sensibila; cauta oje care sa nu contina toluen sau rasina de colofoniu; cauta rujuri care sa nu contina agenti sintetici de culorare, parfumuri sau conservanti; cauta creioane de ochi care sa nu contina produsi petrochimici, parfumuri artificiale, coloranti sau conservanti, pentru a fi nonagresive si lista continua! Deoarece asa sunt multe branduri de produse cosmetice, dar desigur chimicale chimicale chimicale + toxice pentru frumusetea feminina, care va schimba ph-ul pielii, ridandu-l, deshidratandu-l! Sanatate si daca doresti sa discutam mai multe despre acest subiect, lasa-mi mesaj privat cu al tau id!