| XenofX a întrebat:

As putea sa-mi personalizez inelul adica daca ma voi duce la bijutier sa mi le topeasca si sa-mi faca modelul dorit as vrea sa imi pun doua literemici in interiorul unei inimi as putea?big grin
daca stiti voi vreun id la la cineva care se ocupa cu asa ceva va rog dati-mi va rog
fundita :X

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Normal ca se poate exact ca la verighetewinking

| foxi a răspuns:

Un bijutier poate face ce iti doresti tu la inel!

| yoanav a răspuns:

Du-te la un magazin de bijuterii sau unde stii ca se lipesc bijuteriile in orasul unde stai iti garantez ca nu e greu de facut si nici nu cred ca va fi costisitor