| MariaIoana15 a întrebat:

Vreau sa imi personalizez un tricou si nu stiu ce mesaje as putea scrie pe el.As vrea sa imi dati sugestii cat mai multe! Dau funda la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Eu zic ca depinde de tine, de ce hobby-uri ai, de care este starea ta de spirit in general, etc. De exemplu daca-ti place sportul, poti pune pe tricou o poza cu un sportiv care-ti place si sa scrii "Accept no limits, just do it", daca-ti place rock-ul sau daca esti mai suparata pe viata poti sa scrii "Fu*k you all and no regrets", lucruri de-astea.

| MariaIoana15 explică (pentru FoundYouLover):

Mersiii :**!

| FoundYouLover a răspuns (pentru MariaIoana15):

Cu placere! :-)

6 răspunsuri:
| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Casa moara fetili laughing

| MiruD a răspuns:

Don´t worry. Be happy.

| Florinaa123 a răspuns:

"Prima reteta pentru fericire este : evita sa meditezi prea mult asupra trecutului! "

| ionut118932 a răspuns:

Sper sa fie un tricou simplu...
Adica poti sa te duci la prieteni/prietenele tale si sa scrie cum le cheama, o semnatura, sa deseneze ceva...un tricou cu amintiri :-)
Sper ca te-am ajuta! Funda?:-)