| XenofX a întrebat:

Hei TPU!
am doua inele de aur care, unu mi-a ramas mic si unu mii prea mare
as dori sa stiu daca as putea sa ma duc la bijutier sa le topeasca si sa-mi faca modelul dorit big grin
dau fundita :X

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sigur ca se poate, trebuie sa te adresezi unui atelier de prelucrare a aurului, unde iti poti alege modelul dorit.

4 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da poti daca inelele sunt simple... daca au pietricele s-ar putea sa nu mearga

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Normal ca se poate! daca ai si o poza sau o schita a modelui dorit e ideal! daca esti din bucuresti, iti pot recomanda un bijutier bun.

| CrazySunshine a răspuns:

Da te poti duce lka bijutier sa ti-l faca ala mic mai mare dar ala mare nu stiu daca pote dar cel mic se pote face mai mare

| dianageo22 a răspuns:

Da ca tie inelul prea mare da dar trebuie sa platesti multi bani. da ca tie mic inelul nu poti. fundita?