| IIIx333III a întrebat:

As vrea ca la vara sa imi vopsesc o suvita. Dar vreau cu un nuantator. Si as vrea sa stiu daca exista nuantator de marimi mici. Adica sa il folosesc o data pe un pic de par. As vrea ceva de genul: albastru, mov, rosu, portocaliu, roz. Culori crazy. Exista asa ceva? Daca da, de unde imi pot cumpara?

3 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Cauta la farmacie nuantator albastru de metil(albastru), violet de gentiana(mov), pentru roz am uitat cum se zice.Costa in jur de 3-4 lei si e o sticluta mica, iti ajunge pentru mai multe suvitehappy

| DoamnaN a răspuns:

Exista un sampon nuantator " SILVER REFLEX " de la Kallos si il gasesti aici www.ProfesionalCosmetics.ro. Ti-am spus pentru ca aici l-am gasit si eu si sunt f multumita. Succes!

| MosonitorA a răspuns:

Culorile astea le'am vazut doar la magazinul gotica.ro,adica pe net
nu cred ca exista nuantatorthinking dar.probabil ai putea sa te duci la un salon si sa intrebi daca arelaughingdar ce as vrea si eu sa pot sa'mi facday dreaming.

bafta oricum!winking